Iva

Vysoká typická lusitánská kobyla s enormně silnou zádí a krásným pohybem byla do ČR importovaná ze severu Portugalska. V r. 2018 na 1. lusitano festivalu v ČR se stala Šampionkou klisen i Vítězným koněm přehlídky. Je využívána pod sedlem a především jako ověřená chovná klisna. 

Potomci: Perseus, Questino

Majitel: Petra Škrabalová, mob: 00420777953136 

Istica 

Tato plavá lusitánka se narodila v Portugalsku a do ČR byla importovaná jako chovná klisna ze Španělska. Jedná se o kobylu s výjimečně klidným a vyrovnaným charakterem. Přes to má typický lusitánský temperament, je obratná a má velmi dobré chody.   

Potomci: Quistico.

Majitel: Petra Škrabalová, mob: 00420777953136

Laica MTS

Laica se narodila ve Španělsku, ač oba její rodiče jsou portugalského chovu. Otec Raxito, impozantní plavák, je synem legendárního Xaquira, po němž zdědila Laica skvělý pohyb.  Přestože není velká, je dostatečně kostnatá, s pevnou holení a s klidnou vyrovnanou povahou a tedy co se týká chovu, má u nás své místo.

Potomek: Quilaio

Majitel: Petra Škrabalová, mob: 00420777953136 

Chcete mít vlastní lusitano hříbě, vědět o něm od početí, narození až po odstav?

V domovině těchto koní si můžete koupit hříbě ,,na objednávku".

Nyní nabízíme tuto možnost i u nás v ČR.

 

V případě, že si zvolíte hřebce dle Vašeho vlastního výběru, jsou náklady na koupi a transport semene k našemu veterináři na Vaše náklady, dále už vše zařídíme my a pohlídáme reprodukční cyklus. 

Vaše hříbě hřebeček/ kobylka bude v době odstavu znalý základní každodenní manipulace, provádíme korektury kopýtek, odčervení, odchov probíhá jak na pastvině tak v boxe, krmení pouze kvalitním krmivem, vyřízení DNA a zařízení dokladů hříběti je v ceně. Jméno si můžete zvolit vlastní. Přeprava po ČR proběhne na Vaše náklady. Odpadají tedy náklady za transport ze zahraničí a hříbě je od mala zvyklé na naše podmínky.

Získáte tak kvalitní hříbě a plnou informovanost od připuštění až po odstav.

www.pslusitano.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!